Değerlerimiz

Kurumsal değerlerimiz bizim vazgeçilmez parçamız ve her bir unsur bizim toplumumuza karşı taahhüdümüzdür.

 

Tüm çalışanlarımızla birlikte, faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde bulunan tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımız için güvenilirlik ve saygınlık sembolü olmak başlıca amacımızdır.

 

Müşterilerimiz bizim velinimetimizdir anlayışıyla yola çıktığımız için, önceliğimiz müşteri tatminini en üst düzeyde sağlamaktır. Büyümemizin temelini oluşturan bu anlayış doğrultusunda evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlarız.

 

İş ilişkisi içerisinde olduğumuz tüm paydaşlarımıza karşı adil ve iyi niyetli olmak , yasalara ve etik kurallara uymak temel ilkemizdir. Farklılıklara her zaman saygı duyar ve onları açıklıkla kucaklarız. Gelecek nesillere olan sorumluluklarımızın farkında olarak üretime yön verir, toplumumuz ve dünya için çevre koruma bilinciyle davranır ve bu bilinci yaymaya çalışırız.

 

İş İlkelerimiz

Kalite: Sarar olarak kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz üründe ve sunduğumuz her hizmette her zaman en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşterilerimiz ise kalite anlayışımızın odak noktasını oluşturur.

 

Çözüm odaklı olmak: Her kademedeki çalışanımızın inisiyatif almasını sağlayarak, çözüm odaklı üretim ve müşteri hizmetleri yönetimini sağlamaya çalışırız.

 

Dürüstlük: Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üzerinde tutan bir anlayışa sahip olduğumuz için, dürüstlük iş yaşamımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Güvenilirlik: “Ürünümüz bizim imzamızdır” felsefisini üretimden yönetime tüm birimlerde uygulamaya çalışırız.

 

Eğitim: Tüm çalışanlarımızı kişisel yeteneklerinin en üst sınırına kadar geliştirmeyi amaçlarız. Üretim aşamasından, mağaza içi hizmetlere kadar tüm çalışanların işinin başında donanımlı olarak hazır bulunmasına özen gösteririz.

 

Esneklik: Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan bir anlayışa sahip olduğumuz için, üretimden yönetim süreçlerine kadar tüm birimlerde esnek uygulamaların benimsenmesine özen gösteririz.

 

İnsana Saygı: Yönetim ve üretim anlayışımızın temelini insana saygı oluşturmaktadır.“Her müşteri bizim için özeldir” felsefesiyle yola çıkan Sarar, insana saygı anlayışını çalışanından müşterisine kadar her kademede benimsemekte ve başarıyla uygulamaktadır.

 

Müşteri Odaklı Olma: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, müşterilerimiz için değer yaratmak ve onların taleplerine kalite ve istikrarla cevap vermek önceliğimizdir.

 

Sorumluluk: Amacımız, üretim aşamasından, satış ve yönetime kadar her birimin üzerine düşen sorumluluğu alarak ve inisiyatif kullanarak kuruluşun amaç ve hedefleri doğrultusunda durmadan ve aynı heyecanla çalışmasını sağlamaktır.

 

Sürekli Gelişim: Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Sürekli gelişim odaklılığı üretim ve yönetimin merkezine alarak faaliyetlerimizin ve programlarımızın geliştirir ve sürdürürüz.

 

Yaratıcılık: Yaratıcılık, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir.

 

Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması: Sektörde lider konumda olmamıza rağmen, yarışmacı ve rekabet ruhumuzu asla kaybetmeden yolumuza devam ederiz. Organizasyonel ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmanın gücüne inanırız.

 

Sosyal Sorumluluk: Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretim yapar, bugünden daha iyi bir gelecek yaratmaya katkıda bulunmaya çalışırız. Sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini arttırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültür ve sanata yaptığımız katkıların gururunu paylaşırız.

 

Yasal ve Etik Çalışma: Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösteririz. Yasaların bize izin verdiği ölçüde ve iş etiği kurallarına uygun olarak üretim ve yönetime yön veririz. Dürüstlük, şeffaflık ve açık iletişim vazgeçilmez unsurlarımızdır.