Otomotiv

OtoSar Otomotiv Petrol Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş, 2001, Sarar Otomotiv Petrol Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş ise, 1997’den beri hizmet vermektedir.

Sigorta

Sarar Sigorta A.Ş, sektörün lider sigorta şirketlerinin acentesi olarak, 1995’ten beri hizmet vermektedir.

Turizm

İstanbul Beylikdüzü’nde 10 dönüm arsa üzerine inşaatına başlanan 240 odalı, 5 yıldızlı otelin Aralık, Düzce’de inşaatı devam eden otelin Ağustos, Eskişehir’in Kızılcıklı Mevkii, Porsuk Çayı kenarında inşaatı devam eden butik otelin ise
Haziran 2017’de faaliyete geçmesi hedeflenmektedir. 2006 yılında satın alınan Eskişehir Eski Otogarı’na gelecek dönemde yapılması planlanan termal, alışveriş merkezli, 5 yıldızlı otelin projelendirme çalışmaları devam etmektedir. 2014 yılında Odunpazarı’nda inşaatına başlanan tarihi restaurant 2016 yılının ilk çeyreğinde müşterileriyle buluşacaktır.

Bilişim

Ana faaliyet konusu bilişim ve teknoloji olan Sarar Bilişim, İletişim ve İşletim Sistemleri A.Ş, bilgisayar donanımı, telefon ve santral cihazlarının satış ve teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Enerji

Ankara yolunda, 270 dönümlük arazi üzerine yapılması planlanan 14 Megawatt’lık güneş enerjisi santrali inşaat ve projelendirme çalışmaları devam etmektedir.