Otomotiv

OtoSar Otomotiv Petrol Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş, 2001, Sarar Otomotiv Petrol Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş ise, 1997’den beri hizmet vermektedir.

Sigorta

Sarar Sigorta A.Ş, sektörün lider sigorta şirketlerinin acentesi olarak, 1995’ten beri hizmet vermektedir.

Turizm

Gelecek dönemde turizm sektöründeki yatırımlarına ivme kazandırmak üzere çalışmalarına hızla devam eden Sarar; bu kapsamda İstanbul Beylikdüzü’nde ve Düzce’de 5 yıldızlı otel inşaatlarına devam etmektedir.   Eskişehir’in Kızılcıklı Mevkii, Porsuk çayı kenarında tamamlanan Sarar Otel ise çok yakında hizmet vermeye başlayacaktır. 2006 yılında satın alınan Eskişehir Eski Otogarı’na ise, gelecek dönemde alışveriş merkezi ve 5 yıldızlı termal otel yapılması planlanmaktadır.

Bilişim

Sarar Bilişim, İletişim ve İşletim Sistemleri A.Ş. bilgisayar donanımı, telefon ve santral cihazlarının satış ve teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Enerji

Ankara yolunda, 270 dönümlük arazi üzerine yapılması planlanan 14 Megawatt’lık güneş enerjisi santralinin, 1 Megawatt’lık kısmı için gerekli izinleri alan Sarar, 2018 Şubat itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.