SARAR 2019 İLKBAHAR-YAZ

Sarar 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu: Cesur Renklerle Alışılmışın Dışında. Tam 75 Yıldır

Türkiye’nin uluslararası alanda tanınan moda markası Sarar, özgün stili ve kaliteyi estetikle birleştiren duruşuyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışıyor. Eskişehir’de 305.000 metrekareye yayılan 5 üretim fabrikasıyla Sarar, Türk hazır giyim sektöründe yerli üretimin lideri olarak öne çıkıyor. Sarar, 75. Yılında 5 kıtada, 55 ülkede mağazaları ve ihracat noktalarıyla, global yükselişinin devamlılığını sağlıyor. 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarıyla şık, kaliteli ve modern bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Sarar 2019 İlkbahar – Yaz koleksiyonu kendine özgü renk ve çarpıcı desenleriyle enerjisi yüksek bir sezonun yaşanacağını müjdeliyor. Her bedene uyum sağlayabilen kalıplarıyla doğanın ritminden yola çıkarak, rahat, şık ve nefes alan kumaşlarla size kendinizi özel hissettirmeyi esas alıyor.

Interview 2019 İlkbahar – Yaz koleksiyonunun yenilikçi tavrı , baharın enerjisini sıradışı kesimlerle üzerinizde taşıma imkanı sunuyor. Sezonun cesur renklerinden ilham alınarak tasarlanan takım elbiseler, dinamik desenleri ve sıcak tonlarıyla alışılagelmiş takım elbise anlayışına yeni bir ifade katıyor. Gardırobunda cesur, yaratıcı ve özgün bir stil görmek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor.

Tasarımda işlevselliği özgün kalıplarla harmanlamayı ilke edinen SARTORIA ve SARAR, kaliteden ödün vermeyen bir işçiliğin ve detayların bir arada kullanıldığı zamanın ötesinde bir yaz koleksiyonunu gözler önüne seriyor.

Modern erkeğin stilini gün boyunca korumak için çalışan Sarar; astarsız, soft, regular fit takım elbise ve ceket modelleriyle bu sezon sade bir şıklık sunarken, Sartoria koleksiyonuyla;kişiye özel klasik ve regular kalıplarıyla kendini farklı ve özel hissetmek isteyen erkeklere eşsiz bir stil öneriyor.

Erkek hazır giyiminde koleksiyonuna her sezon büyüyen bir ivme kazandıran Türkiye’nin uluslararası alanda tanınan markası Sarar; 75. yılında da kalitesinin sürekliliğini tescilliyor.

Archive