SARAR, 75. YIL ŞIKLIĞI İLE KARŞINIZDA

1944’te Eskişehir’deki bir terzi atölyesi ile moda dünyasına adım atan Sarar, şık ve yaratıcı tasarımları ile bugün 5 kıtada 55 ülkede boy gösteriyor. Profesyonel tasarımcıları, hem modern hem de zamansız koleksiyonu ve kaliteli kumaşları ile erkek ve kadın giyim dünyasında yer alan moda rüzgârına 75 senedir yön veriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca moda severi, özgün çizgileri ile buluşturmaya devam eden Türk moda devi Sarar, 75. Yılını, başarı yolunda istikrarlı adımlarla yürüyen 8 özel kişiyi 2019/2020 Sonbahar-Kış koleksiyonundan özgün ürünleri ile buluşturarak kutluyor.

Bu özel proje kapsamında Sarar, ünlü moda fotoğrafçısı Ümit Savacı ile gerçekleştirdiği kampanya çekiminde 2019/2020 Sonbahar-Kış şıklığını caz sanatçısı Ferit Odman, milli tenisçi İpek Şenoğlu, sosyal girişimci Ece Çiftçi, tai chi uzmanı Ece Dündaralp, oyuncu Fırat Çelik, müzisyen İlhan Erşahin, müzisyen Kerem Görsev, mimar Mehmet Kütükçüoğlu ve mimar Nevzat Sayın ile buluşturarak bu görsel şöleni sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Müşterileri ve çalışanlarının desteğiyle omuzladığı bu 75 emek dolu yılı güzel anılarla taçlandırmak adına Sarar, 40 yıl boyunca mesleğini büyük bir sevgiyle yapan çalışanlarına da bu projede yer veriyor.

Erkek ve Kadın hazır giyiminde koleksiyonunu her sezon daha da ileri taşıyan, Türkiye’nin uluslararası alanda tanınan giyim ve tekstil markası Sarar; 75. yılında da kusursuzun peşinde olmaya devam ediyor.

Archive