SARAR 2018 İLKBAHAR YAZ

Zamanın Ötesinde

Sarar 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, geçmişten ilham alıp zamansız parçaları bir araya getirerek geçmiş ile gelecek arasında bir köprü kuruyor.

Zamansız parçaların birleşmesiyle ortaya çıkan modern, geçmişte geleceği arayan, güçlü, kullanışlı tasarımların yarattığı şıklık, ünlü fotoğraf sanatçısı Barış Aktınmaz’ın kareleriyle gerçeğe dönüşüyor. Aktınmaz’a çekimlerde Myrtille Revemont ve Gaspard Pierre Menier eşlikediyor. İlkbahar-Yaz Koleksiyonu çekimleri Sarar’ın zamansız parçalara attığı imzayı gözler önüne seriyor.

İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun en gözde parçalarından olan yün, keten ve ipek kumaş kalitesiyle hazırlanan takım elbiseler, yeni koleksiyonun sakin duruşunu tüm sezona yayıyor. Hafiflik hissi veren klasik kumaşların çizgisel ağırlıkları, konforu sağlayarak şıklığı önemseyen bir kurguyu yeni sezonda moda dünyasına izletiyor.

Baharın yumuşak geçişlerini yeni sezonun rahat çizgileriyle yaşatan, yazın sıcağını marine detaylı minimal dokunuşlarla yorumlayan Sarar 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu; rahat, şık, modern, nefes alan ve kendini gösteren zamansız parçalarla gardroplarımızda yerilerini alıyor.

Yeni sezon tanıdık dokuları kaliteli bir terzilik anlayışıyla ilmek ilmek hazılayarak kadının mükemmel yaratılışına tasarımlarıyla gönderme yapıyor. Klasik kumaşları gömlek ve kravattaki desen ve dokuların çeşitliliği ile dengeli bir forma sokan Sarar, erkeğin giyimdeki zamansızlık isteğini geleneksel takımın yanında fütüristik duruşa bırakıyor. Yeni sezonun Sarar duruşuna davetlisiniz…

 

Archive