SARAR 2018 HEDİYE KATALOĞU

Heyecanla beklenen 2018 yılı için geri sayım başladı. Yeni senenin herkese cömert davranmasını, sevgi dolu olmasını, yepyeni heyecanlar getirmesini ve harika hediyeler yollamasını diliyoruz. Siz de sevdiklerinize almakta kararsız kaldığınız hediye seçeneklerini Sarar’ın Hediye Kataloğu’na göz atarak netleştirebilirsiniz.

 

Sarar, hazırladığı yeni koleksiyonlarında gömlekten pantolona, takım elbiseden ayakkabıya, deri çantadan cüzdana, aksesuardan eşarba, trikodan mendile, atkıdan çoraba kadar sevdiklerinize şık hediyeler alabilmeniz için geniş bir yelpaze sunuyor.

 

Hediye Kataloğu sayfaları araladığında Sarar, yeşil, kırmızı, mavi, mor, turuncu, lacivert gibi canlı, enerji veren tüm renk tonlarını kullanırken; siyah, kahve, taba, gri gibi durağan renkleri göz alıcı desenlerle hareketlendiriyor. Geniş renk paletinde aksesuarlarla detaylandırılan stiller, günün her saatine uygun olmanıza yardımcı oluyor.

 

Sarev ise, “şıklık önce evde başlar” bakışıyla görünümünün kusursuz olmasını isteyen Sarar kadın ve erkeğinin evinde de duruşunu tamamlamasını sağlıyor. Nevresim takımından havluya, pikeden oda kokusuna kadar geniş bir hediye alternatifi sunan Sarev, evlerinizi şıklaştırmaya devam ediyor.

 

Yeni yıla girerken etrafınızı ne SARAR’sa tüm yıl çevrenizi o SARAR’mış. SARAR ailesi olarak dileriz; 2018’de etrafınızı mutluluk, heyecan, bereket, şıklık; ülkemizi de barış, huzur ve sukünet SARAR! Mutlu Yıllar…

Archive