SARAR 2018-2019 SONBAHAR KIŞ

Sarar 2018/2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, doğanın öz kaynaklarından esinleniyor. Yeni koleksiyon; seçilen renkler ve yapılan tasarımlarla erkeğin daha rahat, daha özgür ve daha konforlu olmasını hedefliyor.

 

Rize Çamlıhemşin’de bulunan Pokut ve Kavrun Yaylası’nda gerçekleştirilen moda çekimi, ünlü fotoğraf sanatçısı Barış Aktınmaz’ın Karadeniz’in sonsuz yeşili ile beslediği kareleriyle yeni sezonda tabiata dönüyor. Aktınmaz’a Sarar katalog çekimlerinde ünlü model Maximilian Wefers eşlik ediyor.

 

Yeni sezonun başrollerini alan dokulu kumaşlar, sıcak ve yünlü ekstra atkılarla kumaşa derinlik etkisi katan kombinler yaratıyor. Sarar Sonbahar-Kış Koleksiyonu; nükleer sarı, atom serisi, limon fizz, mistik menekşe ve manyetik kobalt tonlarının cüretkar paletilye renk tutulması yaşatıyor.

 

Sarar Sonbahar- Kış Sezonu’nda Marshland yeşili, yosun ve çam konisi ile kahvenin balkabağı latte tonlarını bir araya getirerek uygun renk alternatifleri yaratıyor. Sarar erkeğine ilham veren bu doğal sentez, Pokut ve Kavrun yaylalarında yapılan katalog çekimiyle zirveye taşınan şıklık anlayışını tamamlıyor.

Archive