SARAR WOMEN 2018/2019 SONBAHAR KIŞ

Sarar 2018/2019 Sonbahar-Kış Bayan Koleksiyonu, yeni sezonda kadınların iş ve sosyal yaşantılarında fark yaratan bir görünüme sahip olmalarını sağlıyor. Koleksiyon tasarımlarında yenilikçi bir bakış açısıyla sezonun trendlerini oluşturan Sarar, Sonbahar-Kış Sezonu’nda puantiye nostaljisini yeniden yorumluyor.

İş hayatına özgün stil bakış açıları yapıp farklı desenleri içinde barındıran kumaşları bir araya getirerek farklılıklardan bir bütün ortaya çıkarıyor. Bu kusursuzlukla Sarar, kadının iş ve sosyal yaşantısında adeta bir stil ikonu olmasını sağlıyor.

 

Kadınların alışılagelmiş beyaz yaka giyimine yeni sezonda boyfriend ceket, skinny pantolon, bol paça pantolon, geometrik desenlerin hakim olduğu şık kumaşlar, kalem etekler, volan detaylı ve üste oturan tek parça elbiseler, boyundan bağlamalı bluzlar kreasyonun gözde parçaları arasında yerini alıyor.

Siyah, beyaz, krem, bej, lacivert gibi ana tonların ağırlıkla kullanıldığı Sonbahar-Kış Koleksiyonu, yeni sezonun kadın giyiminin satır başlarında yerini alıyor.

Archive