Sarar 2017 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu: Renklerin Yaşattığı bir Gündüz Rüyası

Sarar 2017 İlkbahar – Yaz koleksiyonu, renklerin yaza en yakışan tonlarını, yola çıkmanın özgür ruhuna teslim ederek bu sezon da kalite ve şıklığın vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Hem sakin hem dinamik kesimler ve birbirinden farklı renklerle aslında hayatın ta kendisinden ilham alıyor.

 

Sarar erkeği olmayı ayrıcalıklı kılan İtalyan kesim takımlar bu sezon da ne istediğini bilen erkeklerin dolaplarını süslüyor. Ekoseli ceketlerle sıra dışı renklerin uyumu şehirli ve modern erkeğin imzası olmak için yola çıkıyor. Papyonun cesareti ile kravatın doldurulamaz yeri stilinizi tamamlarken, Sarar yeni koleksiyonunda kaliteli kumaşları ve ince işçiliğinden asla ödün vermeyen, güvenilir çizgisiyle bu sezon da yine çok konuşulacak gibi gözüküyor.

 

Sarar 2017 İlkbahar – Yaz Erkek Koleksiyonu, gömlek aşkından asla vazgeçemeyen erkekler için geniş bir yelpaze sunuyor. Sıcak renklerle modern ve minimalist desenleri harmanlayan Sarar, yeni sezonda ‘gömlek özgürlüktür, gömlek renkliliktir, gömlek anı yakalamaktır’ diyor, eğlenceli ve cool imajı ile birbirinden şık ve eşine kolay rastlanmayacak türden özel parçalara yer veriyor. Jean pantolonlar, blazer ceketler, baharla uyumlanan montlar ise koleksiyonun vazgeçilmezleri olarak göze çarpıyor. Klasik Sarar lacivertleri, bordoları, yeşil ve grileri bu sezonda erkek koleksiyonunun saygı uyandıran ağır başlı ev sahipleri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Kadın koleksiyonu vazgeçilmez dantel detayların asaleti ve siyahın hiçbir zaman değişmeyecek olan zarafeti ile sezona iddialı ve feminen bir giriş yapıyor. Maskülen takımların kadınsı kesimleri ise siyah ve beyazı barıştırıyor, dengenin ve uyumun şıklığını sunuyor.Bebek mavisi, açık limon rengi, bej, krem, beyaz ve pudra tonlarının hakim olduğu koleksiyon bir yanıyla 70’lere de atıfta bulunuyor. Tropik desenler ve bu yazın olmazsa olmazı çiçek işlemeleri koleksiyonun özel parçaları arasında yer alırken, kırmızının kışkırtıcılığı kendine güvenen kadınları tangoya davet ediyor, kalem elbiselerin çekiciliği nefes kesmeye devam ediyor.

 

Yeni sezonda da İlkbahar’ın sade ve dingin, yazın genç ve dinamik enerjisi, çizgilerin kesiştiği yerde ruhu sarıyor; Sarar 2017 İlkbahar – Yaz koleksiyonu sizleri renklerin yaşattığı hem huzurlu hem de heyecan dolu bir gündüz rüyasına davet ediyor.

Archive