Interview’dan Tropikal Tatlarla Dolu, Enerjisi Yüksek, Sıcacık bir İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

2017 İlkbahar – Yaz Interview koleksiyonu, tropikal esintileri peşine katıp sıcacık, mutluluk veren, canlı renkler ve harekete geçiren, zincirlerinden kurtarıp özgür hissettiren enerjisiyle karşımıza çıkıyor; retro etkilerin rüzgarını modern zamana taşıyor.

 

Sonsuz bir suyun üzerinde süzülen, dünya cenneti Karayip Adaları’ndan, Küba’nın göz kamaştıran renkli sokaklarından ilham alan koleksiyon, smart casual görünümü, tropikal desenleri, canlı renkleri, rahatlığı ve şıklığıyla gardıropları gençleştiriyor, enerjiyi yükseltiyor.

 

Masmavi okyanus sularında yüzmenin yaşattığı heyecan, tropikal meyvelerin mayhoş tadı, palmiye ağaçlarının gölgesi altında hamakta sallanmanın verdiği rahatlık… Kusursuz, çağın bir adım ötesinde tasarımlarla sade ve şık bir maskülenliği birleştiren koleksiyon, kendine güvenen, modern ve trendsetter erkeklerin tercihi olacak gibi görünüyor.

 

Alışılmışın dışına çıkan natürel desenleri, İtalyan kesim takımların asaleti ile buluşturan Interview koleksiyonu klasik Sarar duruşunu dinamik bir ruhla buluşturuyor. Deniz mavisi, orman yeşilleri, mango rengi ve canlı sarı tonlarıyla hayatın en eğlenceli renklerinin harmonisinden oluşan 2017 İlkbahar – Yaz Interview koleksiyonu, anda kalmanın değerini bilen, zamana dur diyebilen, çekici görünmekten çekinmeyen, modern erkekleri bekliyor.

Archive