INTERVIEW 2018-2019 SONBAHAR KIŞ

Sarar Interview 2018/2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, tabiatın sahip olduğu tüm renklerden ilham alarak yeni sezonun trendini moda dünyasına taşıyor.

 

Ünlü fotoğrafçı Barış Aktınmaz’ın Karadeniz’in enerjisi ile yeni sezonun yenilikçi tarafını birleştirdiği Sarar Interview Sonbahar-Kış Koleksiyonu çekimleri; Rize Çamlıhemşin’de bulunan Ortan köyü, Mecmun Köyü ve Siyamkar Tepesi’nde büyük titizlikle gerçekleşti. Yeni sezonun kabına sığmayan tasarımlarını Simon Bert ve Cristii İsofii sergiledi.

 

Karadeniz’in tüm kış tonlarını içinde barındıran kreasyon; mavi, yeşil, bordo, bej ana renkler; kırmızı, sarı, mor gibi canlı ara renklerle kışı heyecanlandırıyor. Desen içinde desenin yoğun şekilde kullanıldığı yeni koleksiyonda, dokulu ceketler içine geometrik desenli gömlekler, çizgili ceketler içine motifli papyon ve gömlekler, kareli kaban ve pantolonlarla düzensiz çizgiler ile çakışan desenler bir arada kullanılıyor.

 

Sarar Interview 2018/2019 Sonbahar-Kış Sezonu’nun damatları ise; yaz mevsiminin yakıcı bordo tonlarını kış düğünlerinde kusursuzca yorumluyor. Siyah ile bütünleşen bordo cazibesi, saten şal yaka ile birleşerek kış düğünlerine kırmızı kar yağdırıyor.

 

Archive