SARAR GECEDE GÜNDÜZ

Sarar 2017/2018 Sonbahar-Kış koleksiyonu çekimleri, gece-gündüz ayrımını ortadan kaldırarak gecede gündüz şıklığını tasvir ediyor. Ünlü fotoğrafçı Emre Ünal’ın gerçekleştirdiği Sonbahar-Kış sezonu çekimlerinde Ünal’a ünlü modeller; Zo Nowak ve Gaspard Meiner eşlik ediyor.

 

Koleksiyon, gece ve gündüz arasındaki farklılıkları görmezden gelerek iki farklı zaman diliminin göz kamaştıran uyumunu bir bütün halinde sunuyor. Yoğun tempoya şıklığından ödün vermeden ayak uyduran, dinamik, ve kaliteli giyinmeyi tercih eden kadın ve erkekler kendilerine özgü karakteristik bir duruşa bürünüyor.

 

Sezon trendlerinde gündüz ve gece kıyafetleri harmanlanarak; gece kıyafetlerindeki unsurlar gündüz giysilerine geçiş yaparak sıradışı lüksün zarif ve sofistike öyküsünü yansıtıyor. Gündüz rahat kesim kıyafetler işlevsellikle gece için şıklaşıyor. İtalyan siluetinden ilham alınmış yeni slim kalıplar, fermuar detaylı klasik ceketler, retro hissi veren kruvaze kapama ve sivri yaka, iki boyutlu ekoseli takım elbiseler, rustic tuvitler, dokulu iplikler ve minimal ayrıntılar klasik parçaların altını çiziyor.

 

Geceden; kararmış mücevher, gece gölgesi, paslı kırmızı, körelmiş mavi ve yeşil, mürekkep, kömürleşmiş petrol renklerini; gün ışığından canlı kırmızı, mavi, neon yeşil, beton gri, taş, canlı mor ve kahve tonlarını alarak alacakaranlık ile kentsel yaşamın çok yönlü hikayesini gözler önüne seriyor.

 

Archive