INTERVIEW ESKİDE YENİ

Sarar Interview 2017/2018 Sonbahar-Kış koleksiyonu çekimleri, zanaatkar bir ruhun detaylarını ustaca sergileyen Sarar erkeğini tarihi yarımadanın büyüleyici mekanı Abud Efendi Konağı’nda ağırlıyor. Konak, ünlü fotoğrafçı Barış Aktınmaz’ın tarihi dokuyu sanatla bir araya getirdiği Sarar Interview 2017/2018 Sonbahar-Kış karelerinde zamansız tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

 

Yazdan sonbahara geçişi vurgulayan, durgun mavilerin ve eğlenceli pembe tonlarının tanıdık ve geleneksel renklerle birleşimi, Interview 2017/2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunun başrol oyuncuları. Zarif ve minimal detaylarla kazanılan yenilenme hissi parmakla gösterilmeyi seven, şıklıktan bir an olsun ödün vermeyen Interview erkeğine konforu bahşediyor.

 

Sarar Interview, yeni sezonda şıklığın yanı sıra hareket özgürlüğünü de ön planda tutuyor. İtalyan kesim pileli ve duble paça pantolonlar, rahatı ve konforu destekleyen esnek kumaşlarla birleşiyor. Armalı pilot montlar, kamuflaj desenler ve kapitoneler Interview erkeğinin genç ve dinamik havasına eşlik ederken, sezon modasını Sarar şıklığıyla buluşturuyor.

 

Archive